Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Öğrenci Komisyonu, yükseköğretimde kalite güvencesi süreçlerinin öğrenciler tarafından benimsenmesi, öğrencilerin kalite güvencesi süreçlerindeki farkındalığının artması ve yaygınlaştırılması amacıyla düzenlediği “Kalite Güvencesi Kültürünün İnşasında Yükseköğretim Öğrencilerinin Rolü” adlı seminer serisinin 44’üncüsünde, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

5 Mayıs 2023 tarihinde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim ve Öğretim Kalite Alt Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Firdevs Savi Çakar moderatörlüğünde gerçekleşen çevrim içi seminerde; Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Durmuş Acar, YÖKAK Akademik Uzmanı ve Öğrenci Komisyonu Akademik Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Gonca Uludağ ve YÖKAK Öğrenci Komisyonu Üyesi Mehmet Sezer Altun konuşmacı olarak yer aldı.

362 öğrencinin katılım sağladığı seminer, dinleyicilerin sorularının yanıtlanması ve öğrenci geri bildirimlerinin alınmasının ardından teşekkür belgelerinin takdimi ile sona erdi.