Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığı tarafından Mütercim - Tercüman, Bilgisayar Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Diğer Teknik Hizmet Personeli ve Büro Personeli pozisyonlarında istihdam edilmek üzere toplam 6 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Aranan nitelikleri taşıyan adaylar 1-10 Eylül 2021 tarihleri arasında dijital ortamda başvurularını yapabilecek. Başvurular 10 Eylül 2021 tarihi saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde “YÖKAK Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” ve “Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” üzerinden gerçekleştirebilecek. KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle Lisans mezunları için 2020 yılı KPSS B grubu KPSS P3 puan türü, Ön Lisans mezunları için 2020 yılı KPSS B grubu KPSS P93 puan türü dikkate alınacak.

2020 yılı KPSS B grubu puan sıralamasına göre her bir unvan için belirlenecek kontenjan sayısı kadar asil ile yedek adayların isimleri, istenecek belgeler ve diğer hususlar başvuru bitim tarihinden itibaren 15 iş günü içinde www.yokak.gov.tr adresinden ilan edilecek.

Mütercim - Tercüman pozisyonunda sözleşmeli personel ilanına ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bilgisayar Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Diğer Teknik Hizmet Personeli ve Büro Personeli pozisyonlarında sözleşmeli personel ilanına ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız.